Veselības dienests
RU
  aktuālipar mumsterminiceļotājiemkontaktislimībasreklāma


Aicinam apmeklēt

Aktuāli
Ceļotājiem
Atkarībā no ceļojuma galamērķa ceļotājiem pastāv risks saslimt ar kādu no konkrētajā reģionā esošajām infekciju slimībām. Iespēja inficēties ir atkarīga no vairākiem faktoriem, piemēram, ceļojuma veida, apmešanās vietas, higiēnas un sanitārajiem apstākļiem, kā arī no paša ceļotāja uzvedības/rīcības ceļojuma laikā.

Tāpēc, lai ceļojuma laikā nebūtu lieki jāsatraucas par inficēšanos, ar kādu no konkrētajam reģionam raksturīgajām infekciju slimībām, mēs - SIA "Vakcinācijas dienests" - iesakām vakcinēties.

Apmierināts ceļotājs ir vesels ceļotājs!

Slimību, pret kurām pieejamas vakcīnas, izplatība pasaulē mainās ļoti strauji (piem. pašreiz vērojami poliomielīta, masalu, dzeltenā drudža uzliesmojumi), tālab ceļotājiem jākonsultējas pie speciālista, kurš seko līdzi starptautiskajām aktualitātēm, par kurām informē starptautiskā un Eiropas PVO (Pasaules Veselības organizācija) un CDC (Slimību kontroles un profilakses centri).
Tālab pirms ceļojuma rekomendējam Jums konsultēties ar SIA "Vakcinācijas dienests" ārstu - speciālistu, lai uzzinātu aktuālo informāciju par ceļotāju veselību un profilakses pasākumiem, kas būtu Jums jāveic, apmeklējot konkrēto pasaules reģionu.
© 2005 - 2019 "Veselības dienests". Mājas lapa no "Dators x Dizains" Brīvs lapu hostings

Latvijas Reitingi Top.LV