Veselības dienests
RU
  aktuālipar mumsterminiceļotājiemkontaktislimībasreklāma


Aicinam apmeklēt

Aktuāli
Arvien vairāk pārbauda antivielas pirms potēties
2009.gada 4.augusts.
Arvien biežāk cilvēki izvēlas noteikt antivielu līmeni asinīs pirms veikt potēšanu. Šāda tendence novērota SIA „Vakcinācijas dienests”. Krīzes apstākļos cilvēki vēlas noskaidrot sava organisma specifisko aizsardzības līmeni pret kādu no saslimšanām, pirms maksāt par pirmreizējo vai atkārtoto vakcinēšanu.


Pēdējā laikā antivielas asinīs apmeklētājiem noteiktas nevien pret saslimšanu ar ērču encefalītu, bet arī A un B hepatītiem. Tādējādi cilvēki izvēlas pagarināt periodu starp potēšanās cikliem, pirms tam noskaidrojot, vai šādi paša veselībai netiks nodarīts kāds kaitējums.

 

„Mums ir izvēle – vakcinēt un revakcinēt savējos, ko nu kuram vajag, un pēc tam visiem kolektīvi kārt zobus vadzī. Vai arī pārbaudīties uz antivielām un, iespējams, nesākt visu to padarīšanu no jauna, ja kas nokavēts, vai arī kaut ko no tās vakcinācijas atlikt uz vēlāku laiku!” – tā savu rīcību motivējis apmeklētājs Rūdolfs no Rīgas.

 

Šādu apmeklētāju kļūst arvien vairāk, skaidro „Vakcinācijas dienesta” vadītājs Uģis Glāzītis. Tā ir iespēja ne tik apzinīgajiem klientiem tomēr sakārtot vakcinēšanās lietas, ja kas nokavēts, kā arī iespēja ietaupīt līdzekļus, ja antivielu līmenis asinīs ir pietiekami augsts, lai nesteigtos ar nākamo vakcinēšanās ciklu.
© 2005 - 2020 "Veselības dienests". Mājas lapa no "Dators x Dizains" Radošais interneta veikals laukos

Latvijas Reitingi Top.LV