Veselības dienests
RU
  aktuālipar mumsterminiceļotājiemkontaktislimībasreklāma


Aicinam apmeklēt

Aktuāli
Bez maksas būs pieejami B hepatīta eksprestesti, vakcinēs ar atlaidi
Rīga, 31.augusts. SIA „Vakcinācijas dienests” septembrī uzsāk vērienīgu akciju – mēneša garumā apmeklētāji bez maksas varēs veikt eksprestestu hepatīta B antigēnu noteikšanai asinīs un ar atlaidi saņemt potes. Tā informē „Vakcinācijas dienesta„ vadītājs Uģis Glāzītis.

15 minūšu laikā no testa veikšanas brīža būs iespējams noteikt – vai cilvēkam ir vai nav nepieciešams potēties pret šo infekciju slimību. Ja tests uzrādīs nepieciešamību potēties, apmeklētāji to turpat uz vietas „Vakcinācijas dienestā„ varēs izdarīt un saņemt poti ar 30 % atlaidi. Dienesta vadītājs U.Glāzītis aicina iedzīvotājus pasteigties, pirmajiem 5000 apmeklētāju bezmaksas testi ir garantēti.

 

„Vismaz pusei šīs infekcijas nēsātāju par savu apakšīrnieku nav ne jausmas un viņi dāsni apdāvina ar to savus ģimenes locekļus, seksuālos partnerus un citus labus cilvēkus„ brīdina U.Glāzītis. Hepatīts B ir izplatītākais vīrushepatītu paveids. To izplata ar dažādām hepatīta B formām slimi cilvēki, tai skaitā šī vīrusa nēsātāji. Infekcija izplatās ar asinīm un citiem ķermeņa škidrumiem.

 

SIA „Vakcinācijas dienests„ pieņem apmeklētājus sešas dienas nedēļā Rīgā, Brīvības ielā 195. Vakcinācija ir vienīgais un visefektīvākais veids, kā izsargāties no inficēšanās ar vīrushepatītu B.
© 2005 - 2020 "Veselības dienests". Mājas lapa no "Dators x Dizains" Radošais interneta veikals laukos

Latvijas Reitingi Top.LV